Tasub teada

Kuni 19. aastaste laste hambaravi eest tasub täielikult Tervisekassa.

Alates 1. jaanuarist 2024 saavad kõik täiskasvanud ravikindlustusega inimesed aastas 60 eurot hambaravihüvitist, kusjuures patsient ise tasub vähemalt 50% arvest.

Proteesihüvitise summa on kolme aasta peale 260 eurot ning kehtib kõigile osalise või puuduva töövõimega inimestele, vanadus- ja töövõimetuspensionäridele ning üle 63aastastele ravikindlustatud eakatele.

Täpsemat informatsiooni hambaraviteenuste hüvitise kohta leiate Tervisekassa kodulehelt: http://www.tervisekassa.ee/hambaravi

Terviseameti kontaktandmed: http://www.terviseamet.ee

Kasutades patsiendi sooduskaarti võidate 5% ravi maksumusest.

Meil saab tasuda sularahas või pangaülekandega Hambaravi Edent OÜ kontole: A/a EE951010220052540016 SEB

NB! Kui patsient ütleb  tervishoiuteenuse osutamise lepingu üles vähem kui 24 tundi enne teenuse osutamiseks kokkulepitud aega või ei ilmu teenuse osutamiseks kokkulepitud ajal lepingu täitmise kohta, on tervishoiuteenuse osutajal õigus nõuda patsiendilt järgmise tervishoiuteenuse lepingu täitmisel visiiditasu kahekordses suuruses. (Ravikindlustuse seadus § 70 lõige 6). Rakendub alates 01.11.2019.T23


Vajutades kirjele "Broneeri visiit", on võimalus endale ise visiidiaeg broneerida! Broneeringu tegemisel on kohustuslik lisada emailiaadress ja kontakttelefon!

Palume täpsustada lahtris "Märkused" ravi vajadus nt. kontroll ja/või ravi, hamba eemaldamine, õmbluste eemaldamine, hammas valutab, hammas paistes, täidise panek, hambakivi eemaldamine vms.

Enne suuremamahulisi ravi-või proteesitöid palume teha hammastest panoraamröntgen. Selleks pöörduda SA Jõgeva Haigla registratuuri.

Meie kliinik asub Jõgeval Pargi tänav 9-1
Telefon: 77 62 222

Oleme avatud:
E- R 9-16